Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2024 Nissan Rogue S 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
AWD S
| Price: | $28,595 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,091 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7292 |
| City: | Brantford |
2024 Nissan Sentra S Plus 4dr Sedan
S Plus CVT
| Price: | $20,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,207 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21423A |
| City: | Brantford |
2024 Volkswagen Golf R (DSG) 4dr All-Wheel Drive 4MOTION Hatchback
DSG
| Price: | $42,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:46,096 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7131A |
| City: | Brantford |
2023 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
AWD 4dr Avenir
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,265 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 21470A |
| City: | Brantford |
2023 Hyundai Santa Fe Urban 4dr All-Wheel Drive
Urban AWD
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,160 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 21535C |
| City: | Brantford |
2023 Nissan Z Performance 2dr Coupe
Performance Manual
| Price: | $45,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,083 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 21675A |
| City: | Brantford |
2022 Acura RDX Platinum Elite A-Spec 4dr All-Wheel Drive
Platinum Elite A-Spec AWD
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:77,684 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7277 |
| City: | Brantford |
2022 Dodge Durango GT 4dr All-Wheel Drive
GT AWD
| Price: | $35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,734 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 21482A |
| City: | Brantford |
2022 Nissan Altima 2.5 Platinum All-Wheel Drive Sedan
2.5 Platinum Sedan
| Price: | $24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,660 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7241 |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...








