Used Nissan Sentra for Sale in Brantford
2025 Nissan Sentra SR 4dr Sedan
SR CVT
| Price: | $32,793 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,727 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N21319 |
| City: | Brantford |
2024 Nissan Sentra S Plus 4dr Sedan
S Plus CVT
| Price: | $20,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,207 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21423A |
| City: | Brantford |
ONE OWNER, Clean CARFAX with NO Accidents, S Model including Winter wheels and Tires.Our certified technician has completed the safety inspection and completed a 4-wheel brake service, completed a 4-wheel alignment and completed an Oil and Filter service. Ask to see a copy o.....Read MoreLire la suite
2022 Nissan Sentra SV 4dr Sedan
SV CVT
| Price: | $17,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,002 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P7279 |
| City: | Brantford |
ONE OWNER, Clean CARFAX with NO Accidents, SV Model. originally sold at Brantford NissanOur certified technician has completed the safety inspection and installed Four NEW Tires, completed a 4wheel alignment, installed new FRONT brakes including pads and rotors, replaced the.....Read MoreLire la suite
2019 Nissan Sentra 1.8 SV (CVT) 4dr Sedan
SV CVT
| Price: | $10,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:161,799 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21585A |
| City: | Brantford |
ONE OWNER, Clean CARFAX with NO Accidents, SV Model Every pre-owned vehicle has a story: come in for a test drive and review our story about this vehicle. CALL Branford Nissan to arrange a TEST DRIVE 519-756-9240
2014 Nissan Sentra 1.8 S (CVT) 4dr Sedan
4dr Sdn CVT S
| Price: | $8,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,189 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P7199A |
| City: | Brantford |
Clean CARFAX with NO Accidents, S Model including Low kms & Good service HistoryEvery pre-owned vehicle has a story: come in for a test drive and review our story about this vehicle. CALL Branford Nissan to arrange a TEST DRIVE 519-756-9240
Loading More Vehicles ...





