Used Nissan for Sale in Brantford
2025 Nissan Sentra SR 4dr Sedan
SR CVT
| Price: | $32,793 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,727 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N21319 |
| City: | Brantford |
2024 Nissan Sentra S Plus 4dr Sedan
S Plus CVT
| Price: | $20,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,207 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21423A |
| City: | Brantford |
2023 Nissan Altima SR All-Wheel Drive Sedan
SR AWD
| Price: | $28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,128 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 21571A |
| City: | Brantford |
2022 Nissan Altima 2.5 Platinum All-Wheel Drive Sedan
2.5 Platinum Sedan
| Price: | $24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,660 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7241 |
| City: | Brantford |
2022 Nissan Sentra SV 4dr Sedan
SV CVT
| Price: | $17,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,213 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P7269 |
| City: | Brantford |
2022 Nissan Sentra SV 4dr Sedan
SV CVT
| Price: | $17,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,002 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P7279 |
| City: | Brantford |
2020 Nissan Sentra SR (CVT) 4dr Sedan
SR CVT
| Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,320 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21581A |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...







