Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2019 Audi Q8 55 Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
Technik 55 TFSI quattro
| Price: | $35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,093 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 21173A |
| City: | Brantford |
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 LT
| Price: | $30,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:129,743 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 21598A |
| City: | Brantford |
2019 Infiniti QX60 Pure (CVT) 4dr All-Wheel Drive
PURE AWD
| Price: | $18,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:162,806 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P7296 |
| City: | Brantford |
2019 Nissan Micra SV (A4) 4dr Hatchback
SV Auto
| Price: | $10,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:170,754 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21597A |
| City: | Brantford |
2019 Nissan Pathfinder SL Premium (CVT) 4dr 4x4
4x4 SL Premium
| Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,152 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 21551B |
| City: | Brantford |
2019 Nissan Sentra 1.8 SV (CVT) 4dr Sedan
SV CVT
| Price: | $10,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:161,799 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 21585A |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...




